تهران -آیت الله کاشانی- گلستان شمالی
09380273001
جوابگویی فقط در بازه 10صبح تا 18بعد از ظهر
وارد شوید
x
یا
x
x
ثبت
x

یا

قوانین سایت

شرایط و نحوه اعلام انصراف از خرید، مرجوع نمودن کالا، نحوه بازپرداخت و جایگزینی کالا:


کالا در دو صورت استرداد میگردد :

  • پلمپ کالا باز نشده باشد : در صورتی که کاربر به هردلیلی پس از تحویل کالا و "قبل از باز نمودن پلمپ" و یا بسته بندی اولیه کالا که نشان از نو بودن آن دارد، قصد استرداد کالا را داشته باشد، تنها کافیست با شماره تلفنی که در سایت ارائه شده تماس حاصل نموده و هماهنگی لازم جهت استرداد کالا را به عمل آورد.
  • در حال حاضر هزینه و مسئولیت استرداد به عهده کاربر میباشد.
  •  در صورتی که کال معیوب بوده یا تاریخ انقضای آن نزدیک باشد، سایت ویولت اسکین کر طی هماهنگی تلفنی ظرف مدت 48 ساعت اقدام به اخذ و سپس حسب مورد و زمان لازم جهت تهیه کالای جایگزین اقدام به تعویض کالا خواهد نمود.

رعایت حریم خصوصی

سایت ویولت اسکین کر متعهد به حفظ و صیانت از اطلاعات ارائه‌شده توسط کاربر است و اطلاعات شما در سامانه‌های امن و حفاظت‌شده نگه‌داری خواهند شد. کلیه اطلاعات جمع‌آوری‌شده از کاربر شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی می‌باشد که با رضایت صریح کاربر از طریق واردکردن این اطلاعات در درگاه مربوطه در وب‌سایت، ما به اطلاعات کاربر دسترسی پیدا می‌کنیم، این اطلاعات برای مثال به‌منظور اطلاع دادن از مراتب ثبت‌نام کاربر از طریق سرویس ایمیل با پیام کوتاه می‌باشد و همچنین ممکن است از طریق ارسال پیام کوتاه شمارا از تغییرات اعمال‌شده در وب‌سایت مطلع نماییم، به‌طورکلی اطلاعات صرفاً متناسب با اهداف شرح داده‌شده یعنی خرید کالا و ارائه خدمت در راستای انجام تعهدات ما در قبال کاربر مورداستفاده قرار خواهند گرفت. بدیهی است شما می‌توانید با ارسال ایمیل به آدرس پست الکترونیکی عنوان‌شده در صفحهٔ «تماس با ما» انصراف خود را از داشتن نام کاربری اعلام نموده و تقاضای حذف اطلاعات خود نمایید، شما می توانید از همان روش درخواست اصلاح اطلاعات خود را نیز بنمایید. همچنین می توانید با ارسال پیامک راجع به دریافت تبلیغات به پست الکترونیکی یا تلفن همراه خود تصمیم گیری نمایید و سرویس های مذکور را غیرفعال نمایید.

امنیت

ما متعهد به امنیت درگاه، آلوده نبـودن درگاه کسب‌وکار و محصولات آن بـــه انـــواع بدافزار و الزام کسب‌وکار به رعایت شاخص‌های اعلامی از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در زمینه امنیت درگاه هستیم.

فورس ماژور

کلیه تعهدات سایت ویولت اسکین کردر شرایط عادی قابل‌اجرا بوده و چنانچه حادثهٔ خارجی، غیرقابل دفع و غیرقابل‌پیش‌بینی بر سر راه اجرا تعهدات سایت ویولت اسکین کر خلل و ممانعتی به عمل آورد، اجرای تعهدات بدون پرداخت خسارتی به حالت تعلیق درخواهند آمد.

رسیدگی به شکایات

همکاران ما در بخش پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت10 صبح الی 6 بعدازظهر آماده ثبت و رسیدگی به شکایات کاربر می‌باشند، کاربران می‌توانند از طریق شماره تماس و پست الکترونیکی مندرج در صفحه «تماس با ما» نسبت به ثبت و پیگیری شکایت خود اقدام لازم مبذول دارند.

قانونمندی کسب‌وکار

کلیه اقدامات و فعالیت‌های سایت مطابق قوانین و مقررات مرتبط ازجمله قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده و آیین‌نامه آن، ضوابط اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان  و کلیهٔ قوانین و آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های کسب‌وکار الکترونیکی است. کلیهٔ قوانین و مقررات مرتبط به‌منظور آگاهی کاربران گرامی در لینک قوانین و مقررات درج گردیده‌اند.

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است