تهران -آیت الله کاشانی- گلستان شمالی
09380273001
جوابگویی فقط در بازه 10صبح تا 18بعد از ظهر
وارد شوید
x
یا
x
x
x

فیس شاپ

برند فیس شاپ یکی از برندهای زیر مجموعه لوازم خانگی و مراقبتی ال جی است. 
که دارای چندین شرکت زیر مجموعه که برند بیوند، بلیف، دیر پارکر،میک ریمیک، تومارو،دکتر پارکر و واو برند های ارایشی و بهداشتی زیر مجموعه هستند.در اینجا داستان فیس شاپ را بخوانید.

faceshopتمرکز فعالیت فیس شاپ بروی تولید محصولات مراقبت از پوست و موی با مواد ارگانیک گذاشته است . اولین فروشگاه فیس شاپ در 2003 در منطقه میونگ دانگ تاسیس شد بعدها 100 ها شعبه از این برند در کره افتتاح شد که باعث شد فیس شاپ به عنوان سومین برند مراقبت از پوست و مو در کره شود . در سال 2004 شرکت ال جی فیس شاپ را به عنوان یکی از شرکت های هولدینگ پر درآمد معرفی کرد . هم اکنون فیس شاپ در استرالیا ،کانادا,جمهوری دومینکن،آمریکا،چین و... 920 شعبه در 24 کشور دارد. همچنین در این سالها لوگوی این شرکت دستخوش تغییرات از یک درخت سبز به چهره یک الهه زیبایی شده است.
the face shop logo
مدل های تبلیغاتی این برند:
اولین مدل تبلیغاتی فیس شاپ هنرپیشه بائه یونگ جونگ بود وی به مدت کوتاهی مدل این برند ماند تا اینکه با درخشش کیم هیون جونگ ( گروه ss501) در سریال پسران برتر از گل به عنوان مدل انتخاب شد و همراه سوهیون (گلزجنریشن ) زوج تبلیغاتی این برند شدند.تا مدتها کیم نماینده رسمی شرکت در خارج از کشور بود . در سال 2013 بائه سوزی (میس ای) با همراهی سوهیون مدل بین المللی این برند بودند و در سال 2014 کیم سوهیون نماینده و سخنگوی آسیایی این برند شد. سوزی تا سال ۲۰۱۷ چهره اصلی تبلیغاتی این برند بود و در سال ۲۰۱۸ گروه گات سون به عنوان مدل تبلیغاتی انتخاب شده اند 

محصولات برتر:

 f

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

X

Right Click

No right click