تهران -آیت الله کاشانی- گلستان شمالی
09380273001
جوابگویی فقط در بازه 10صبح تا 18بعد از ظهر
وارد شوید
x
یا
x
x
ثبت
x

یا

سحر نیک سیرت

سحر نیک سیرت

سحر نیک سیرت

در زمینه مراقبت از پوست فعالیت می کنم و تلاشم برای فراهم کردن اطلاعاتی به روز در رابطه با مراقبت از پوست و مو میباشد.
یکشنبه, 01 تیر 1399

عرق سوز هنگامی اتفاق می افتد که مجاری عرق شما مسدود شود و به جای تبخیر ، به صورت عرق زیر پوست به دام می افتد و باعث التهاب و تاول می شود.در این اپیزود به بررسی عوامل عرق سوز شدن و راهکارهای درمان آن پرداخته شده است.

download

رادیو ویولت در اپل پادکست

Listen on Spotify badge2x

یکشنبه, 01 تیر 1399

در این اپیزود تمام مراحل روتین کره ای مرور کردم و نکات و سوالهای که در این باره وجود داشت جواب دادم.برای اطلاعات بیشتردرباره روتین به این لینک اموزش روتین کره ای مراجعه کنید.

download

رادیو ویولت در اپل پادکست

Listen on Spotify badge2x

جمعه, 23 خرداد 1399

تو این قسمت پادکست به بانوان و بهداشت بانوان پرداختم.
چطور از دستگاه تناسلی مراقبت کنیم و برای برطرف کردن بوی بد این ناحیه چی کار کنیم.

download

رادیو ویولت در اپل پادکست

Listen on Spotify badge2x

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1399

 در این اپیزود به معرفی موسس و زن کارآفرین در حوزه مراقبت از پوست پرداخته ام. خانم آلیسا یون که از مشاور بازرگانی بودن تبدیل به رئیس شرکت پیج اند لی لی شد. این اپیزود را در اینجا گوش کنید.

download

رادیو ویولت در اپل پادکست

Listen on Spotify badge2x

یکشنبه, 21 ارديبهشت 1399

اولین اپیزود از رادیو ویولت به بررسی جوش باسن و راهکار جلوگیری و درمانش اختصاص دارد . می توانید قسمت اول پادکست از طریق لینک های زیر دنبال کنید:

download

رادیو ویولت در اپل پادکست

Listen on Spotify badge2x

دوشنبه, 15 ارديبهشت 1399

طبق روال هر سال محصولات پر فروش و پر طرفدار که با نقدهای مثبت زیادی در شبکه های اجتماعی یا فروشگاه های انلاین مواجهه شده اند را در لیست ذیل ببینید.
از هر دسته دو محصول انتخاب گردیده است که امیدواریم در خرید بهتر به شما کمک کند.

best product4best product1

best product2best product3best product5

شنبه, 06 ارديبهشت 1399

مشکلات ناخن افراد را  در هر سنی تحت تأثیر قرار می دهد. رژیم غذایی به طور کلی مسئول تغییرات غیر طبیعی ناخن نیست ، مگر اینکه فرد دچار سوء تغذیه شدید شده باشد. برخی از شرایط ناخن نیاز به پزشک یا متخصص پوست برای درمان دارد ، در حالی که برخی دیگر به تکنیک های خود درمانی و تغییر سبک زندگی جزئی پاسخ می دهند. 
مشکلات ناخن پا می تواند در هر سنی به وجود آید، اما در افراد مسن شایع تر است. دلایل عمده مشکلات ناخن شامل آسیب ، عفونت و بیماری های پوستی مانند اگزما و پسوریازیس است. علل بروز مشکلات ناخن پا شامل تروما ، کفش نامناسب ، گردش خون ضعیف ، ضعف اعصاب و عفونت است. مشكلات ناخنهای پا را می توان با مشورت پزشك متخصص پزشكی درمان كرد.

پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399

آیا بین کرم های روز و شب تفاوت وجود دارد؟

بله .تفاوت بین مرطوب کننده های روز و شب در انواع مواد تشکیل دهنده موجود و نحوه عملکرد متفاوت آنها برای یک زمان خاص از روز است. اگرچه هر دو مرطوب کننده هستند ، مواد مختلف عملکردهای متفاوتی دارند.چه روتین مراقبت از پوست 2مرحله ای یا 10 مرحله ای داشته باشید ، به احتمال زیاد یک کرم روز یا شب در قفسه زیبایی خود دارید. در زیر به بررسی تفاوت ها می پردازیم.

جمعه, 08 فروردين 1399

آیا مراقب ناخن های خود هستید؟ در این مقاله چیزهای  که باید برای نگه داری از ناخن هایتان بدانید قرار گرفته است.

به ناخن های خود نگاهی دقیق بیندازید. آیا آنها قوی و سالم به نظر می رسد ؟ و یا اینکه در آنها فرورفتگی و برآمدگی ، یا در بعضی نقاط رنگ و یا شکل غیر معمولی می بینید؟ با مراقبت مناسب از ناخن ها می توان از بسیاری از مشکلات ناخن تا حد مطلوب جلوگیری کرد. برخی دیگر ممکن است مشکل اساسی را نشان دهند که نیاز به توجه دارد.

دوشنبه, 19 اسفند 1398

فوم شوینده اپیو که 130 میل هست و من چند ماهه تو روتینم استفاده میکنم.