تهران -آیت الله کاشانی- گلستان شمالی
09380273001
جوابگویی فقط در بازه 10صبح تا 18بعد از ظهر
وارد شوید
x
یا
x
x
x

پلاسماجت یا بلفاروپلاستی دینامیک

پلاسماجت یا بلفاروپلاستی دینامیک

  چهارشنبه, 21 فروردين 1398

پلاسماجت یا بلفاروپلاستی دینامیک چیست؟ در این شیوه از تیغ و برش برای ناحیه تحت درمان استفاده نمیشود بلکه با استفاده از پلاسما لایه سطحی پوست تصعید (تبدیل جامد به گاز ) میشود و این مساله باعث جمع شدن لایه های زیرین پوست میشود.از این تکنیک ابتدا در سال 2014 به عنوان روشی غیر جراحی برای رفع افتادگی پلک استفاده شد و پس از آن استفاده از این روش به دلیل دارا بودن خطرات و عوارض بسیار کمتر مورد توجه پزشکان زیبایی قرارگرفت .

روش کار در پلاسماجت : با استفاده از دستگاه، یونیزاسیون سلولی در پوست اتفاق می افتد و لایه سطحی پوست (اپیدرم) از جامد به گاز تبدیل می شود و این فرایند باعث جمع شدن لایه های تحتانی پوست می شود. گفتنی است که پس از عمل پوسته ریزیهایی روی پوست ایجاد می شود که طی یک هفته از بین میرود و پلک به حالت طبیعی خود برمیگردد.در نتیجه بعد از یک هفته که پوست ترمیم شد، عمق خطوط کمتر میشود و روزنه ها کوچکتر شده و پوست ناحیه لیفت میشود.معمولا بعد از سه دوره به فواصل یک ماه تا دو ماه تاثیر این روش را خواهید دید. کاربرد پلاسماجت: از این روش برای از بین بردن چروک دور چشم، خط خنده، برداشتن خال-زیگیل، لیفت غبغب، کوچک کردن بینی ، از بین بردن قوز بینی، لیفت صورت،درمان لکه، اسکار و جای جوش میباشد. در روش کوچک کردن بینی یا لیفت بینی اگر از نخ کلاژن و تزریق هیالاز و فیلر اسیدهیالورونیک یا هیدروکسی آپاتیت استفاده شود نتیجه بهتری حاصل میگردد. عوارض پلاسماجت: در انجام لیفت پلک با پلاسماجت تورم و دلمه ای که در اطراف موضع ایجاد می شود در طول ۳ تا ۷ روز برطرف می شود. در طی روش پلاسماتراپی هیچ گونه خونریزی اتفاق نمی افتد و عملکرد پلک نیز بعد از عمل به صورت کاملا طبیعی خواهد بود. طی تحقیقی که در اروپا بر روی طیف متفاوتی از افراد اعم از زن و مرد صورت گرفته است ، ۱۰۰ درصد افراد از انجام پلاسماجت راضی بوده اند. پلاسماجت بطور متوسط بین 10-15 دقیقه طول میکشد بیمار بایستی از کرم بی حسی موضعی برای حداقل 30 دقیقه قبل از انجام کار استفاده کند در مواردی بی حسی تزریقی ممکن است استفاده شود.

کلیک: 1024 بار - بروزرسانی در سه شنبه, 27 فروردين 1398
سحر نیک سیرت

در زمینه مراقبت از پوست فعالیت می کنم و تلاشم برای فراهم کردن اطلاعاتی به روز در رابطه با مراقبت از پوست و مو میباشد.

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است
X

Right Click

No right click