تهران -آیت الله کاشانی- گلستان شمالی
09380273001
جوابگویی فقط در بازه 10صبح تا 18بعد از ظهر
وارد شوید
x
یا
x
x
x
این امپول های اقتصادی نیچرریپابلیک که در ده رنگ مختلف به فروش میره فاقد پارابن،فاقد سیلیکون و بدون عطر هستند. امپولی که من دارم ورژن قدیمی هست که داخلش الکل داره چون چند تا سایت رو چک کردم دیدم ترکیبات اونا با ترکیباتی که پشت بسته من نوشته متفاوت مثلا برای من نیاسینامید نداره یا مال من الکل داره، جدیدها ندارن.یا مال من روغن زیتون داره ورژن جدید نداره. در کل این امپول تو ورژن جدید مناسب پوست خشک هست اما تو ورژن قبلی مناسب پوست خشک و حساس نیست.این امپول ادعا داره که پوستتون رو متعادل میکنه و سبوم رو کنترل میکنه و در کنارش پوست رو  بسیار ابرسانی میکنه و باعث روشن شدنش میشه.
رتینوئیدها یک ماده بسیار دوست داشتنی برای هر کسی که به مراقبت از پوست علاقه دارد هستند. آنها برای درمان علائم پیری و آکنه شناخته می‌شوند، با این حال، ما همچنین می دانیم که برای برخی از افراد، به خصوص اگر دارای پوست حساسی باشند، می تواند اثرات نامطلوبی مانند تحریک پوست داشته باشد. اینجاست که باکوچیول وارد می‌شود. این ماده‌ از گیاه بابچی (Psoralea corylifolia) مشتق شده و در مراقبت از پوست استفاده می‌شود و همان کاری را انجام دهد که رتینوئیدها می کنند اما بدون ضرر.
بیوتین در سالهای اخیر برای کسانی که به دنبال ناخن های براق ، پوست درخشان و موهای پرپشت هستند،  بسیار مورد توجه قرار گرفته. اگر آکنه دارید ، قبل از مصرف مکمل حاوی بیوتین باید از درمورد آن تحقیق کنید چون به طور بالقوه می تواند آکنه را بدتر کند.
سیلیکون ها ترکیبات بی خطر هستند این ترکیبات به طور کلی برای انسان کم خطردر نظر گرفته شدند. با این حال ، طبق بهداشت کانادا، برخی از انواع سیلیکون ها (سیلوکسان ها) ممکن است برای محیط زیست و تنوع بیولوژیکی آن مضر باشند.چرا شرکت ها از این ترکیب استفاده میکنند؟ چون:
یك مطالعه توسط EWG نشان می دهد كه یك زن روزانه حدود 168 ماده شیمیایی مختلف استفاده می كند بنابراین مهم است که محصولات پاک تر و بهتر برای سلامتی انتخاب کرد. جستجو و رمزگشایی لیست طولانی مواد تشکیل دهنده اکثر برچسب های محصولات زیبایی ، دشوار است. خوشبختانه سایت ها و برنامه هایی وجود دارند که می توانند کمک کنند. پایگاه داده EWG Skin Deep به شما امکان می دهد تا مواد و محصولات آرایشی را جستجو کنید تا ببینید آیا آنها از ضوابط سختگیرانه برخوردار هستند  یا خیر . همچنین برنامه هایی مانند Yuka وجود دارد که به شما  این امکان می دهد محصول را اسکن کنید تا بفهمید حاوی ترکیبات سرطان زا ، حساسیت زا یا تحریک کننده هست یا خیر. اما ممکن است تمام برندها را شامل نشود.پس من به شما یک میانبر یاد میدهم.
گلیکولیک اسید یک آلفا هیدروکسی اسید (AHA) است. کلمه اسید ممکن است شما را بترساند ، اما گلیکولیک اسید معمولاً غلظت کمتری برای استفاده در خانه دارد. این ماده به عنوان لایه بردار برای از بین بردن سلولهای مرده پوست عمل می کند. همچنین یکی از کوچکترین AHA ها است ، به این معنی که می تواند نفوذ عمیقی داشته باشد تا بهترین نتیجه را به شما بدهد. و محلول در آب است ، بنابراین می توانید با شستشوی صورت با آب ، آن را "حذف" کنید.
عرق سوز هنگامی اتفاق می افتد که مجاری عرق شما مسدود شود و به جای تبخیر ، به صورت عرق زیر پوست به دام می افتد و باعث التهاب و تاول می شود.در این اپیزود به بررسی عوامل عرق سوز شدن و راهکارهای درمان آن پرداخته شده است.
در این اپیزود تمام مراحل روتین کره ای مرور کردم و نکات و سوالهای که در این باره وجود داشت جواب دادم.برای اطلاعات بیشتردرباره روتین به این لینک اموزش روتین کره ای مراجعه کنید.
تو این قسمت پادکست به بانوان و بهداشت بانوان پرداختم.چطور از دستگاه تناسلی مراقبت کنیم و برای برطرف کردن بوی بد این ناحیه چی کار کنیم.
 در این اپیزود به معرفی موسس و زن کارآفرین در حوزه مراقبت از پوست پرداخته ام. خانم آلیسا یون که از مشاور بازرگانی بودن تبدیل به رئیس شرکت پیج اند لی لی شد. این اپیزود را در اینجا گوش کنید.
X

Right Click

No right click